Німецький стартап з виробництва електромобілів e.Go націлився на Мексику

Компанія позиціює себе як виробник бюджетних електромобілів.

e.Go прагне запустити серію невеликих бюджетних автомобілів, які будуть доступні для широких верств населення. Німецький стартап з виробництва електромобілів заявив, що планує вийти на мексиканський ринок і відкрити завод в другій за величиною економіці Латинської Америки.

e.Go увійде в Мексику разом зі «стратегічним і технологічним партнером» Questum, дочірньою компанією розташованого в Монтерреї промислового консорціуму Grupo Quimmco, повідомили в пресслужбі стартапу.

Компанія e.Go позиціює себе на нижньому рівні ринку електромобілів, прагнучи запустити серію невеликих бюджетних автомобілів, які були б доступні для широких верств населення. Він також виробляє легкі електробуси та електрофургони.

Алі Везваі, голова правління e.GO, сказав, що об’єднання Questum дозволить йому використовувати «давні стосунки постачання мексиканського бізнесу з ключовими промисловими групами» в країні.

Компанія не уточнила, де буде будувати завод. Більшість зарубіжних автомобільних заводів в Мексиці розташовані в центрі та на півночі країни, недалеко від кордону з США.

Мануель Вальдес, генеральний директор Questum, сказав, що бачить в e.GO нову опору, що допомагає диверсифікувати бізнес, допомагає «надалі розширювати наш бізнес в секторі електронної мобільності та автомобілебудування».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...