Німеччина відкинула пропозицію Євросоюзу заборонити продаж нових машин із ДВЗ після 2035 року

Тема зниження вуглецевих викидів не йде з порядку денного, і європейська влада спробувала запровадити вимогу для всіх країн Євросоюзу, яка забороняє продаж машин із ДВЗ, починаючи з 2035 року. Уряд Німеччини не зміг погодитися з цією пропозицією, оскільки вважає, що в деяких ринкових нішах транспорт із такими силовими установками має залишитися і після 2035 року.

З відповідною заявою, як зазначає Reuters, виступив цього тижня міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер (Christian Lindner). Єврокомісія запропонувала звести нанівець вуглецеві викиди від продажу нових автомобілів у регіоні з 2035 року, тим самим заборонивши продажі нових машин із двигунами внутрішнього згоряння. На початку цього місяця парламент об’єднаної Європи підтримав цю ініціативу, але законопроєкт має пройти узгодження на рівні уряду кожної з країн блоку. Німецька влада, таким чином, висловила незгоду з пропонованими Єврокомісією термінами введення заборони на продаж нових машин із ДВЗ.

Міністр фінансів країни пояснив, що навіть після 2035 року збережуться ринкові ніші, де двигуни внутрішнього згоряння можуть використовуватися, тому їх продаж у складі нових транспортних засобів забороняти не можна. При цьому Лінднер не має сумнівів, що Німеччина зможе залишитися найбільшим у Європі ринком електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com