Німеччина спростить введення в експлуатацію безпілотних автомобілів

У Німеччині спростять введення в експлуатацію безпілотних автомобілів і автобусів та дозволять їх використання в певних зонах.

Бундестаг в ніч на п’ятницю, 21 травня, прийняв закон, згідно з яким, наприклад, маршрутні автобуси і вантажний транспорт будуть введені в регулярну експлуатацію на невеликих дистанціях. Правила поширюються на повністю автономне водіння так званого четвертого рівня автоматизації. Це означає, що автомобілі зможуть пересуватися без участі водія. У надзвичайних ситуаціях можливе дистанційне втручання з центру управління.

У Міністерстві транспорту ФРН заявили, що Німеччина, таким чином, стала першою країною, яка ввела безпілотні автомобілі в регулярну експлуатацію.

Дотепер в Німеччині для використання автономних транспортних засобів був потрібний особливий дозвіл, наприклад, для так званих People Mover – автоматизованої системи перевезення пасажирів на територіях підприємств. Крім того, в автомобілях представницького класу вже вбудовані автоматичні системи обгону, зміни смуги руху або гальмування.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...