Німеччина сплатила рекордну суму субсидій за електромобілі

Німецька автопромисловість робить ставку на електрокари, чому свідчить величезна кількість державних субсидій на електричні моделі. За 2020 рік їх сплачено в 6,5 раза більше ніж минулого року. Загальна сума субсидій, яку сплатив уряд, сягає понад 652 мільйонів євро.

Як повідомляє Reuters, покупці подали заявки на отримання субсидії на покупку понад 229 тис. електрокарів. Такий показник демонструє різке збільшення в порівнянні з минулим роком. Збільшене фінансування податкових пільг для електрифікованих транспортних засобів, введене в липні, допомогло досягти максимуму продажів електрокарів.

Треба зазначити, що у той час, як кількість заявок на субсидію електромобілів зросла від 51 000 до 126 000 (зростання на 250%), кількість заявок на гібриди зросла ще більше – з 22 000 до 103 000 (майже 470%).

Уряд Німеччини більш ніж задоволений збільшенням кількості електромобілів і гібридів. Кількість закуповуваних електрифікованих автомобілів наступного року буде тільки рости. Нові субсидії для покупців триватимуть як мінімум до 2025 року.

Як раніше писав AMPERCAR, вже наступного року в Україні можуть з’явитися топ-10 електромобілів, які нададуть новий імпульс ринку.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ww.dw.com etransportnews.com