Незвичне кермо Tesla Model S Plaid виявилося незручним при водінні

Управління покажчиками повороту і кнопка сигналу знаходяться в несподіваних місцях.

Перші покупці найшвидшого серійного автомобіля всіх часів Tesla Model S Plaid вже почали отримувати свої автомобілі, а в мережі з’явилися відеоролики з демонстрацією незвичайного інтер’єру.

Нагадаємо, особливістю Model S Plaid стало нове кермо, схоже на «штурвал», встановлене в болідах «Формули-1». Звичайно ж, нове кермо сподобався далеко не всім. Як показує наступний відеоролик, така форма керма не дуже зручна при водінні в місті і парковці, коли необхідно провертати його кілька разів.

На позначці 1:45 водій, провертаючи кермо, випадково зачіпає кнопку, яка відповідає за сигнал. Крім того, показано, що у автомобіля немає підрульового важеля, який відповідає за управління покажчиками повороту і освітленням. За покажчики поворотів відповідають кнопки, які також знаходяться на кермі. До цього точно доведеться звикати.

Раніше в цьому році у Tesla через форми керма виникли проблеми з сертифікацією автомобіля в Національному управлінні безпекою руху на трасах США. Але в результаті відомство вирішило, що стандарти прямо не забороняють рулі подібної форми.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело twitter.com