Названо топ-5 найнадійніших авто в Україні вартістю до 5 тисяч доларів

Цілком гідні автомобілі з пробігом в Україні можна купити за 4-6 тисяч доларів, хоча завжди є ризик придбати “автохлам”. Однак, є моделі за ці гроші, які ніколи не підводять. “Апостроф” розповів про найнадійніші авто в Україні за ціною до 5 тисяч доларів.

Nissan Almera

Автомобіль відрізняється витривалим двигуном, досить міцною підвіскою, стильним зовнішнім виглядом та комфортним салоном. До 5 тисяч доларів можна придбати моделі третього покоління. У обслуговуванні машина також не створює особливих проблем.

Renault Logan

До зазначеного цінового діапазону потрапляє Renault Logan 2012-2014 років випуску. Хоча в цьому випадку оснащення автомобіля пропонує мінімальний набір опцій, технічна начинка порадує власника. Мотор – надійний, підвіска надміцна, а кузов довговічний, головне стежити, щоб на ньому не “оселилася” корозія.

Volkswagen Polo

Механіка Volkswagen Polo не викликає нарікань, але його слабке місце – кузов, схильний до корозії, він вимагає постійної уваги. В іншому автомобіль може похвалитися непоганим набором опцій і комфортним салоном. Додатковий бонус – привабливий зовнішній вигляд.

Skoda Octavia

У бюджет у 5 тисяч доларів вкладеться Skoda Octavia 2008-2009 років випуску. У них надійна ходова частина, гідне оснащення та зручний салон. Експерти радять обирати “дорогі” варіації, вони відрізняються розширеним вибором опцій комфорту та безпеки. Потішить і зовнішній вигляд машини.

Chevrolet Cruze

Цей автомобіль – надійна “робоча конячка”, він доступний і простий в обслуговуванні. Chevrolet Cruze має стандартний набір опцій і при цьому може похвалитися надійною “начинкою” та міцною підвіскою. За ціною до 5 тисяч доларів можна купити версії 2008-2010 років випуску.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!