Фахівці розповіли, чому не можна заправляти автомобіль 92-им бензином замість 95-го

Зростання цін на українських АЗС змушує автомобілістів шукати способи економії, серед яких вибір дешевшого палива. Серед іншого, водії стали замислюватися про перехід на бензин А-92 замість звичного А-95. Автомеханіки назвали 3 вагомі причини, чому робити цього не варто.

Рекомендації виробника

Бензин А-92 сьогодні можна вважати специфічним, оскільки сучасні автомобілі адаптовані для роботи з високооктановим паливом. Перш, ніж заливати в бак те чи інше паливо, потрібно ознайомитися з рекомендаціями автовиробника, вони пишуться не просто так. Може так статися, що ваша машина просто не пристосована для роботи з цим типом бензину, пише «Твоя машина».

Несумісність із паливною системою автомобіля

У деяких моделях А-92 не рекомендований через проблеми з утворенням відкладень у системі впорскування або карбюраторі. У довгостроковій перспективі це може призвести до несправностей.

Витрата палива

Багато хто не знає, але двигунам зазвичай потрібно більше бензину марки А-92, ніж А-95, щоб видавати ту продуктивність, яку від них чекають водії. Таким чином економія через різницю цін може повністю бути зведена нанівець.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!