Названо популярну помилку водіїв, через яку відбувається половина всіх викрадень автомобілів

Викрадення автомобілів продовжують залишатися значною проблемою для автовласників, і нове дослідження підкреслює важливість простих заходів безпеки.

Аналіз даних британського Управління національної статистики показав, що 46 відсотків усіх викрадень автомобілів відбуваються через те, що власники залишають свої машини незамкненими. Ця статистика підкреслює, наскільки критично важливо завжди замикати автомобіль, навіть якщо ви йдете на короткий час.

Дослідження показало, що минулого року в поліції було зареєстровано 363 321 викрадений транспортний засіб, і майже половина викрадень сталася через те, що автомобілі були залишені незамкненими. Крім того, 16 відсотків крадіжок були пов’язані з розбиванням вікна, щоб проникнути в автомобіль. Це підкреслює, що викрадачі використовують різні методи для доступу до транспортних засобів, і власники повинні бути пильними і вживати запобіжних заходів.

Близько 40 відсотків крадіжок були пов’язані зі зломом пристроїв без ключа, які водії використовують для розблокування своїх автомобілів. Ця технологія, хоча і зручна, створює вразливості, які викрадачі можуть використовувати для швидкого і безшумного доступу до автомобіля.

Генеральний директор профільної компанії RegTransfers Марк Трімбі поділився порадами, які допоможуть водіям захистити свої автомобілі від викрадень. Він рекомендує такі запобіжні заходи:

  • Тримайте ключі поза увагою і далеко від точок входу: Це може запобігти крадіжці за допомогою таких методів, як вихоплення ключів через двері або вікно.
  • Перепрограмуйте ключі під час купівлі вживаного автомобіля: Це зменшить ризик того, що попередній власник або хтось інший зможе використовувати старі ключі для доступу до вашого автомобіля.
  • Використовуйте пакети для блокування сигналів: Ці спеціальні пакети запобігають атакам на ретранслятори, блокуючи сигнали ключа та унеможливлюючи віддалене розкриття автомобіля.
  • Інвестуйте в замок рульового колеса: Цей додатковий рівень безпеки ускладнить викрадення автомобіля як з ключами, так і без них.
Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело mashyna.com.ua