Названі терміни виходу електричної версії позашляховика Mercedes-Benz G-Class

Електричний позашляховик Mercedes-Benz G-Class (G-Wagen) надійде у продаж у середині 2024 року, повідомив голова правління компанії Ола Калленіус (Ola Källenius) під час круглого столу, що відбувся минулого тижня з журналістами, пише Autoblog.

Mercedes уперше представила концептуальну версію електричного позашляховика Concept EQG (на фото вище) у вересні 2021 року, проте не вказала жодних конкретних термінів появи на ринку. Сам Калленіус, пообіцявши в 2019 році версію G-Class з нульовим рівнем викидів, натомість заявив, що не цілком упевнений, чи буде у G-Wagen взагалі якесь майбутнє.

Минулої осені Калленіус протестував прототип електромобіля на випробувальному полігоні Mercedes у Граці (Австрія), де компанія зазвичай оцінює версію G-класу з двигуном внутрішнього згоряння. Схоже, він залишився задоволений.

«Відтепер рух бездоріжжям — це електрика», — заявив тоді Калленіус журналістам.

Коли серійний EQG надійде у продаж у середині 2024 року, йому доведеться конкурувати з такими електричними моделями, як GMC Hummer EV, Rivian R1T та R1S, Chevy Silverado EV та Ford F-150 Lightning.

Mercedes-Benz повідомила, що до 2030 повністю перейде на випуск електромобілів, плануючи направити на ці цілі 40 млрд євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com