Названі дата і місце прем’єри нового Nissan Z Nismo

Задньопривідне купе з доробками придворного ательє може з’явитися вже на початку 2022 року.

На те, що у нового Nissan Z з’явиться високопродуктивна версія, представники японської компанії натякнули ще минулої осені, відразу після презентації прототипу Z Proto. Дизайнери Motor1 вже фантазували про те, як може виглядати «заряджене» спорткупе від підрозділу Nismo, і, в загальному та цілому, вважається, що така машина вийде швидше раніше, ніж пізніше.

Тепер же японський ресурс Best Car, не називаючи джерел, повідомив, що «гаряча» новинка дебютує в січні 2022 року на автосалоні в Токіо – щорічній місцевій виставці, на якій в основному показують всілякий тюнінг автомобілів національних брендів, але іноді влаштовують і великі світові прем’єри. Нібито на домашньому ринку спорткар з’явиться в березні.

Якщо вірити інсайдерам з США (Північна Америка – ключовий ринок для моделі), Nissan Z Nismo буде відрізнятися від базової дводверки куди серйозніше, ніж то було в епоху його попередника – 370Z. Ніякої конкретики поки немає, але очікуються доопрацювання підвіски, рульового управління і гальмівної системи, 20-дюймові колісні диски в стандартній комплектації – серед іншого. Чи буде прибавка потужності – не ясно, але модернізація повинна бути досить суттєвою для того, щоб забезпечити цьому автомобілю статус повноцінного «молодшого брата» моделі GT-R.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...