Названа причина сильного подорожчання вживаних автомобілів

Профільні експерти назвали причину сильного подорожчання старих машин. За словами фахівців, багато в чому на стрибок цін вплинув брак нових автомобілів на ринку, пише lenta.ua.

В умовах дефіциту попит на вживані машини продовжує зростати. Як наслідок, вартість автомобілів на вторинному ринку всього за квартал збільшилася в середньому на 4,7%, а з початку 2020 року – на 25%. Одночасно з цим нові моделі підскочили в ціні на 2,5% і 15% відповідно.

Найбільше подорожчали машини з пробігом від 1 до 3 років. Їх вартість іноді доходить до рівня цінників нових автомобілів. Після того, як ринок почне насичуватися, попит поступово буде падати. Втім, експерти впевнені, що ціни в будь-якому випадку продовжать рости, хоча і меншими темпами.

Примітно, що в той час як ринок нового транспорту в 2021 році демонструє негативну динаміку, продажі автомобілів з пробігом збільшуються. У перший місяць на вторинному ринку спостерігався справжній ажіотаж. Продажі підскочили на 10%.

Раніше фахівці назвали ряд наслідків, які з’являться, якщо заправляти автомобіль неякісним паливом. Ця проблема існує з початку серійного виробництва транспортних засобів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...