Наступника Audi RS6 Avant помітили без електродвигуна

Audi готується випустити нове покоління свого знаменитого універсала RS6 Avant, який тепер називатиметься RS7 Avant. Перші шпигунські знімки моделі були зроблені на тестах Нюрбургрингу.

Новинка виглядає вражаюче: широкі крила, агресивний передній бампер з додатковими отворами вентиляції, нові адаптивні фари і задні ліхтарі з вузькими покажчиками повороту. Однак відсутність застережливих наклейок викликає питання про гібридну систему, яку очікували побачити.

Можливо, Audi тестує базову версію автомобіля з ДВЗ для перевірки динаміки шасі. Не виключено, що марка хоче встановити відправну точку перед додаванням потужнішої гібридної системи. Або компанія може запропонувати версію Avant без гібридної технології, щоб задовольнити запити клієнтів, які не зацікавлені в електрифікації.

Очікується, що новий RS7 буде оснащений гібридним двигуном потужністю близько 700 кінських сил, щоб конкурувати з майбутнім BMW M5 Touring. Однак останні знімки ставлять під сумнів цю гіпотезу, оскільки на них відсутній зарядний порт і застережливі наклейки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com