Наступне підприємство Tesla може з’явитися в Мексиці — згодом там можуть почати випускати доступні електромобілі

До кінця поточного року керівництво Tesla обіцяло визначитися з місцем будівництва нового підприємства, багато джерел були впевнені, що воно розташується в Північній Америці, сам Ілон Маск (Elon Musk) на зустрічі з акціонерами обіграв ідею будівництва нового підприємства в Канаді, але тепер мексиканські ЗМІ наполягають, що воно з’явиться недалеко від південного кордону США на мексиканській території.

Таку інформацію опублікувало агентство Reuters з посиланням на замітку у мексиканському виданні Reforma. Як повідомляється, вже цієї п’ятниці Tesla може оголосити про плани з будівництва підприємства в мексиканському штаті Нуево-Леон. Початковий розмір інвестицій планується в діапазоні від $800 млн. до $1 млрд., але згодом у розвиток підприємства буде вкладено до $10 млрд. На першому етапі компанія розраховує налагодити випуск у Мексиці компонентів для електромобілів, що збираються в сусідньому Техасі, але надалі на конвеєр мексиканського підприємства стане якийсь новий, більш доступний електромобіль.

За інформацією джерел, Ілон Маск відвідував Мексику для проведення переговорів із місцевою владою у жовтні. Міністр закордонних справ Мексики Марсело Ебрард (Marcelo Ebrard) цього місяця заявляв, що Маск проїхав трьома штатами цієї країни у пошуках відповідного місця для будівництва підприємства. За даними мексиканських чиновників, якщо Tesla не оголосить про плани будівництва підприємства цього тижня, вона може зробити це в січні наступного року. Першочергового завдання зробити відповідну заяву цього року немає, компанія діятиме у міру готовності.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело reuters.com