Найочікуваніший пікап у світі зійшов з конвеєра

Пройшло майже чотири роки з моменту офіційної презентації Tesla Cybertruck. Нарешті після 2-річної затримки Tesla офіційно випустила першу серійну модель повністю електричного пікапа на своєму заводі в Техасі. Цю новину компанія опублікувала у своєму акаунті в соцмережах із заголовком: «Перший Cybertruck, побудований у Giga Texas!»

Торік Маск пообіцяв, що постачання електричних пікапів розпочнеться у середині 2023 року. За цей час на ринку з’явилися нові претенденти, зокрема Ford F-150 Lightning, GMC Hummer EV та Rivian R1T. Останній, згідно з дослідженням власників електромобілів преміум-класу JD Power, перевершив Tesla Model 3 і Model Y щодо задоволеності власників.

Так чи інакше, всі перераховані вище електричні пікапи отримають доступ до 12 000 зарядок Tesla в США і Канаді до 2024 року. Очікується, що через рік моделі будуть використовувати роз’єм Tesla North American Charging Standard (NACS). Ще один автовиробник, що приєднався до NACS, – це Volvo разом зі своїм спортивним брендом Polestar.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co