Найдорожчий у світі кросовер Rolls-Royce Cullinan додали нову опцію

Цей модуль з електроприводом має обсяг 48 літрів, його можна укомплектувати відповідно до побажань клієнтів.

Фахівці відділення Bespoke приготували нову опцію для кросовера Rolls-Royce Cullinan. Мова йде про спеціальний висувний модуль Recreation Module для аксесуарів, який розташовується в багажнику.

Цей модуль з електроприводом має обсяг 48 літрів, його можна укомплектувати відповідно до побажань клієнтів. Коли клієнти замовляють Recreation Module, вони повідомляють автовиробникові, що вони хочуть отримати, і компанія створює спеціальний контейнер для зберігання цих предметів. Природно, покупці також можуть вибрати точну колірну схему.

Ящик є знімним, клієнт може замовити кілька подібних модулів з різною начинкою для різних сценаріїв. Залежно від потреб задню частину автомобіля можна перетворити в міні-бар зі склянками, кухонними приладами та обробною дошкою, польовий офіс з ноутбуком, планшетом і іншою електронікою, а також додати парочку складних стільців і коктейльний столик.

Раніше Rolls-Royce створила перший Recreation Module для фотографа Марка Річчоні (Mark Riccioni), який фотографував автомобільну культуру в Лос-Анджелесі. Цей модуль включав місце для дрона DJI Mavic Mini, Apple iPad Pro, 16-дюймового MacBook Pro, шумопоглинаючих навушників і одягу від Supreme.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...