Найбільший таксопарк Великобританії повністю перейде на електромобілі

Найбільша у Великобританії приватна компанія з оренди автомобілів перейде на повністю електричний парк завдяки інвестиціям в розмірі 160 мільйонів фунтів стерлінгів і партнерства з Volkswagen.

До 2023 року автопарк таксомоторної компанії Addison Lee може складатися повністю з електрокарів, що на два роки випереджає показники будь-якого іншого приватного оператора оренди автомобілів в Лондоні. Перехід почнеться з придбання нових позашляховиків Volkswagen ID.4.

За словами прес-служби компанії, цей крок призведе до 20000 поїздок по Лондону з нульовим рівнем викидів щодня, що стане найбільшою купівлею електромобілів в Великобританії приватним орендодавцем.

«Як підприємство, яке гордо обслуговує столицю понад 45 років і яке є частиною транспортної мережі Лондона, Addison Lee несе особливу відповідальність перед жителями міста і його навколишнім середовищем», – йдеться в прес-релізі.

Addison Lee також запустить фонд Future of Mobility для підтримки переходу на електромобілі, вклавши 3,5 млн фунтів стерлінгів в інфраструктуру зарядки.

«Цей фонд буде використаний для інвестування в інфраструктуру зарядки і наш автопарк, підтримку водіїв за рахунок плати за переробки і оплату проєктів, які покращують навколишнє середовище в Лондоні», – сказали в компанії.

Addison Lee почала перехід на електромобілі на початку цього року, купивши лондонського оператора таксі Comcab з його 650 електрифікованими чорними таксі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...