Найбільші концерни Китаю створили чергового конкурента для Tesla

Changan оголосив про плани створення нової марки разом з Huawei і CATL.

У Китаї мало не щомісяця з’являються все нові та нові «вбивці» Тесли, на цей раз подібну роль приміряє на себе підприємство Changan з Чунцина, для чого буде організований бренд Avatar, пише South Cina Morning Post.

В даному випадку мова йде не просто про новий стартап, який буде підтримуватися Changan Automobile, а про якийсь конгломерат, до якого приєднаються Huawei і один з найбільших виробників літій-іонних акумуляторів в КНР – компанія CATL.

В Changan Automobile запевняють, що Avatar буде цілком і повністю незалежним виробником, який збирається використовувати операційну систему Huawei Harmony в своїх автомобілях, і базуватися на сучасній платформі CHN.

Згідно з планом компанії, Changan планує запустити 26 «зелених» моделей в найближчі роки. Перші два з’являться вже в цьому. Правда не повідомляється під яким саме брендом.

Нагадаємо, Changan Auto є одним з найбільших виробників в Китаї, який має спільні підприємства з Ford і Mazda. На цей час модельна лінійка складається з седанів, кросоверів, мікроавтобусів і парочки електромобілів. Крім того, Changan володіє марками Chana, Auchan, Skylark і Land Wind. Але останнім часом компанія вельми сильно відстала у виробництві автомобілів на альтернативних джерелах енергії, тому на Avatar покладаються великі надії, він повинен нав’язати конкуренцію таким суббрендам як Voyah (Dongfeng), Zeekr (Geely) та R Auto (SAIC).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело scmp.com

Коментарі
Завантаження...