На заводах Tesla впроваджують деякі виробничі новації

За словами Ілона Маска, це дозволить наблизити дебют пікапа Cybertruck.

Кілька днів тому компанія Tesla поділилася фінансовими результатами за другий квартал 2022 року. Під час заходу Ілон Маск поділився деякими цікавими подробицями щодо заводів бренду.

Якщо вірити його словам, на підприємствах у Берліні та Остіні впроваджуються якісь виробничі нововведення:

«Ми досягли значних успіхів у виробничих процесах. Як ми зараз покажемо в документі для акціонерів завдяки великим виливкам, а ми робимо найбільші виливки у світі, ми скоротили кількість роботів для зварювання кузовів на 70 відсотків на одиницю потужності в Остіні та Берліні».

В результаті появи нових техпроцесів, кузовний цех став приблизно втричі меншим, ніж зазвичай, а кузови автомобілів стали легшими, дешевшими і мають чудові показники шуму, вібрації та жорсткості.

Маск також зазначив, що спрощення виробничих процесів дозволить дещо прискорити появу Tesla Cybertruck та інших майбутніх серійних моделей.

Хоча Маск не розповів докладно про виробничі вдосконалення, які зараз впроваджуються, це важлива інформація, яка трохи проливає світло на майбутнє Tesla.

До речі, на новинки найближчим часом від американської компанії чекати не варто. Ще на початку цього року Маск поставив крапку в цьому питанні, заявивши, що довгоочікувана Cybertruck і електрична вантажівка Semi з’являться у виробництві не раніше 2023 року. З гіперкаром Roadster все складніше, і він може затриматися ще сильніше.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co