На електромобілях Volvo не працює важливе ПЗ: виробник готує екстрене оновлення

На електрокарах не працює важливе ПЗ Volvo On Call, без якого автовласники не зможуть користуватися рядом дистанційних функцій.

За даними The Verge, електричні позашляховики Volvo XC40 Recharge на шляху до дилерів і покупцям застрягли в портах Нью-Йорка, Меріленда і Каліфорнії. Це пов’язано з тим, що виробнику необхідно впровадити важливі зміни в програмне забезпечення автомобілів. Адже їх відправили з заводу без оновленого сервісу Volvo On Call.

Точна кількість позашляховиків, які застрягли в портах США, невідома. Але на форумах Volvo з’являється все більше повідомлень від стурбованих покупців з Америки. Автовиробник заявив, що сформована ситуація не повинна викликати паніку у покупців. Позашляховики просто удосконалюються в міру того, як випускаються додаткові оновлення ОТА.

Нагадаємо, що XC40 Recharge це перший повністю електричний автомобіль від Volvo. Без активованої програми Volvo On Call він не зможе підключатися до смартфону свого власника. Відповідно, якщо покупці отримають свої електрокари прямо зараз, вони не зможуть користуватися наступними важливими функціями:

  • віддалене включення і виключення автомобіля;
  • блокування або розблокування дверей;
  • отримання доступу до діагностичної інформації.

Служба підтримки корпоративних клієнтів Volvo розповіла в електронному листі для дилерів, що зараз система Volvo On Call вже функціонує, але з перебоями, тому ПЗ потребує поліпшення. Схоже, не варто очікувати надходження автомобілів Volvo XC40 Recharge в дилерські центри раніше квітня.

Рассел Датц (Russell Datz), менеджер Volvo у зв’язках із ЗМІ на ринку США, відмовився відповідати на конкретні питання про проблему з цим програмним забезпеченням. Фахівець повідомив тільки про те, що терміни доставки XC40 Recharge клієнтам із США не змінилися в порівнянні з початковим графіком, складеним в першому кварталі 2021 року.

Нагадаємо, що буквально минулого тижня компанія Volvo випустила перше бездротове оновлення програмного забезпечення для існуючих клієнтів XC40. Воно включало збільшення швидкості зарядки автомобіля і запасу ходу, а також важливе виправлення помилки рухової установки. Датц не повідомила, чи пов’язано це оновлення з тим, що зараз Volvo On Call не працює з позашляховиками XC40, які застрягли в портах.

Volvo далеко не єдиний автовиробник, який зіткнувся з проблемами ПЗ. Наприклад, продажі першого серійного електромобіля Volkswagen ID 3 були затримані в 2020 році за схожої причини. В кінцевому підсумку його випустили з неповним програмним забезпеченням.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...