МВС України планує закупити кросоверів на 56,7 млн ​​гривень

Як стало відомо з системи державних закупівель ProZorro, Національна поліція оголосила тендер на придбання 100 легкових автомобілів спеціального призначення типу кросовер з очікуваною вартістю 56,684 млн гривень.

Тендер був офіційно оголошений 4 лютого 2021 року. Предметом закупівлі є 100 спеціальних автівок типу кросовер білого кольору з 5 сидіннями та бензиновим мотором.

Крім того, в тендері сказано, що в авто повинні бути: система кондиціонування, протиугінний пристрій, світлодіодна панель-балка червоно-синього кольору, радіостанція, металевий сейф для зберігання зброї, боєприпасів, документації та закріплений тримач для зброї, який встановлено в передній частині салону автомобіля.

При цьому екологічний клас повинен бути не нижче рівня “Євро-5”. Конкретні моделі транспортних засобів не вказані, рік випуску – не раніше 2021. Термін постачання – до 90 календарних днів з дня укладення договору. Як вказано у тендері, кінцевий термін подання пропозицій – 9 березня. Аукціон відбудеться 14 квітня 2021 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело prozorro.gov.ua