Mitsubishi розкрила ключові характеристики нового ASX

На початку цього року альянс Renault-Nissan-Mitsubishi представив дорожню карту розвитку та, серед іншого, анонсував нове покоління кросовера ASX, яке буде збудовано на платформі CMF-B. Тепер же європейський офіс японської марки розповів, які силові установки отримає модель. Як і передбачалося, всі вони запозичені у родинного Renault Captur.

Базовою для нового Mitsubishi ASX стане літрова «турботрійка» на 91 к.с., що поєднується із шестиступеневою механікою. Сходинкою вище йде 1,3-літрова 140-сильна «турбочетвірка», з якою в якості альтернативи МКП запропонують семиступеневий робот з подвійним зчепленням.

Крім того, у позашляховика з’являться одразу дві гібридні версії – звичайна та з можливістю зарядки від мережі. В обох випадках установка включає 1,6-літровий бензиновий двигун та пару електромоторів, сукупна потужність складає 145 і 160 к.с. відповідно. Традиційному гібриду покладено блок акумуляторів всього на 1,3 кіловат-години, у «розеткового» ємність становить 10,5 кіловат-години. Це буде вже третій плагін-гібридний кросовер Mitsubishi – після Outlander PHEV та Eclipse Cross PHEV.

Виробництво нового ASX налагодять на заводі Renault в іспанському Вальядоліді. Продаж стартує у березні 2023-го. Усі згадані версії силових установок будуть доступні з першого дня, при цьому їх вибір може змінюватись в залежності від ринку.

Крім ASX, “Міцубісі” зараз готує для Європи ще одну модель на французькій платформі – хетчбек Colt. Зважаючи на все, він стане близьким аналогом Renault Clio і також пропонуватиметься у вигляді гібрида.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com