Mitsubishi продемонстрував електричний кей-кар

Японський Mitsubishi випустив електричний кей-кар eK X EV, який доповнить існуючу лінійку компакт-дисків eK X. Старт продажів запланований на це літо.

Компанія постаралася надати своєму компакту схожість з більшими моделями марки, в першу чергу кросоверами, тому електрокар отримав безліч чорних пластикових деталей. Передок же виконаний у корпоративній стилістиці з X-подібною решіткою радіатора. Ще однією особливістю можна назвати триповерхову передню оптику. Ззаду модель виглядає досить просто, без особливих надмірностей. Габарити ідентичні до платформного Nissan Sakura. Інтер’єр дістався від бензинового eK X. Маса – 1060 кг.

Розробка eK X EV велася в рамках спільного з Nissan підприємства NKMV Co. Ltd. Електромобіль Mitsubishi і Nissan Sakura, що тільки що дебютував, розділяють загальні вузли і агрегати. Силова установка складається з одного електродвигуна MM48, який також встановлюють на задню вісь повнопривідного Nissan Note. Він розташований спереду і видає 63 кінські сили. Крутний момент – 195 Нм. Максимальна швидкість – 130 км/год.

Літій-іонна батарея ємністю 20 кВтг дозволяє проїхати до 180 км на одній зарядці за методикою WLTC. Повністю зарядити батарею цілком можливо за вісім годин. Втім, електрокар підтримує і пристрої швидкої зарядки, тоді поповнити батарею до 80% можна приблизно за 40 хвилин. Що цікаво, Mitsubishi eK X EV буде на 500 доларів дорожчим за Nissan Sakura, тобто його прайс починається з позначки в 18700 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co