MINI планує радикально змінити дизайн хетчбека Cooper

Тридверний хетчбек повинен отримати революційну зовнішність.

Глава MINI заявив, що майбутній хетчбек Cooper переживе саме кардинальне оновлення зовнішності за останні 20 років, але залишиться вірним філософії марки.

Хетчбек MINI Cooper нового покоління, який планують презентувати в 2023 році, буде ґрунтовно перероблений — настільки, що його дизайн можна буде назвати революційним. Про це в інтерв’ю виданню Autocar розповів глава MINI Бернд Кьорбер. За його словами, зміна вигляду буде для автомобіля «великим кроком — найбільшим за останні 20 років». Топ-менеджер також додав, що навіть при настільки радикальних змінах Cooper неодмінно залишиться вірним філософії дизайну MINI.

Головний дизайнер MINI Олівер Хейлмер зазначив, що його команда проявила велику обережність, тому що працювати з такими іконами дизайну, як Porsche 911 або MINI Cooper завжди досить складно — тим більше щось змінювати в їх зовнішності. Тридверний хетчбек Mini Cooper наступного покоління планують презентувати тільки в 2023 році. Крім версій з традиційними двигунами внутрішнього згоряння, автомобіль повинен отримати і чисто електричні силові установки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocar.co.uk