Міні-електрокар з великим запасом ходу: Microlino уже доступний з акумулятором збільшеної ємності

Компактний електромобіль Microlino тепер доступний із новою батареєю ємністю 15 кВт-год, що дозволяє проїжджати до 228 км на одній зарядці. Раніше автомобіль був доступний з батареями на 5,5 та 10,5 кВт-год, що забезпечують запас ходу до 93 та 177 км відповідно. Ціни на модель з новою батареєю починаються від 22 490 євро.

Всі варіанти Microlino оснащені заднім двигуном потужністю 12,5 кВт (17 к.с.), що дозволяє розвивати швидкість до 90 км/год. У стандартну комплектацію входять світлодіодна світлова смуга Infinity, кермо, обшите веганською шкірою, система опалення та люк. Механізм Soft-Close полегшує закриття дверей, що відкриваються вперед, а хромовані деталі додають стильних акцентів. Клієнти також можуть вибрати різні варіанти фарбування кузова.

Виробництво Microlino та його менш потужної версії Microlino Lite, що розганяється до 45 км/год, здійснюється у Турині у співпраці з італійською компанією Cecomp. Нова батарея та збільшений запас ходу роблять Microlino ще більш привабливим для міських жителів, які шукають компактний та екологічний транспортний засіб.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co