Microsoft та Bosch об’єднуються для розробки безпілотних електрокарів

Дві великих високотехнологічних компанії – Microsoft та Bosch – днями заявили про об’єднання заради роботи над програмною платформою нової генерації. Так вони мають намір вийти на швидко зростальний ринок електромобілів й безпілотних технологій водіння.

Зазначається, що майбутня розробка буде заснована на хмарній платформі Microsoft Azure та містить в себе програмні модулі від німецького технологічного гіганта Bosch. Платформу планують почати використовувати в прототипах електрокарів вже до кінця цього року.

“Таким чином, ми створюємо умови для того, щоб бездротові поновлення працювали на автомобілях так само плавно і зручно, як і на смартфонах”, – зазначив директор Bosch Маркус Хейн.

Обидві компанії також будуть працювати над адаптацією чинних програмних засобів, щоб дозволити автовиробникам та постачальникам спростити й прискорити оновлення власного програмного забезпечення.

Нагадаємо, що минулого тижня німецький концерн Volkswagen AG оголосив про аналогічне співробітництво з Microsoft, щоб використовувати максимально ефективно свої хмарні обчислювальні сервіси для оптимізації зусиль з розробки програмного забезпечення для безпілотних автівок.

Джерело carscoops.com


Коментарі
Завантаження...