MG відродив британський родстер в електричному варіанті

Модель Cyberster стане родоначальником цілого сімейства електромобілів.

Марка MG, яка десятиліттями асоціювалася з класичними британськими родстерами, а нині контролюється китайцями, показала перші живі фотографії електричного концепту Cyberster. Раніше ми могли бачити тільки комп’ютерні зображення моделі.

Власне, публіці цей автомобіль будуть демонструвати на автосалоні в Шанхаї, який відкривається вже на цьому тижні. Поки це концепт-кар, але в теорії в разі прихильної реакції відвідувачів машину можуть і запустити в серію.

Мабуть, найцікавішим в дизайні новинки є світлотехніка. Передні фари зроблені світлодіодними та ховаються під ковпаком, тонованим в колір кузова. Завдяки цьому, при їх запаленні можливо зімітувати ефект «відкриття очей». Задні ліхтарі зроблені у формі британського прапора, символізуючи спадщина марки MG.

Для концепту заявлені досить вражаючі характеристики: запас ходу більш ніж у 800 кілометрів і час розгону до 100 кілометрів на годину менш ніж три секунди. Тут, правда, треба враховувати, що концепт тим і відрізняється від серійної машини, що перевіряти його характеристики ніхто не буде.

Раніше ми писали про те, що китайський концерн SAIC, якому належить марка MG, хоче випустити цілу лінійку електричних машин з приставкою Cyber в назві. Вони будуть позиціюватися як більш молодіжні навіть на тлі інших електрокарів. Правда, першою моделлю нового сімейства стане не спорткар, а якийсь кросовер.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...