MG в 2021 році випустить сучасний електричний спорткар

На сьогодні в модельному ряду британської MG існують кросовери, хетчбеки і седани, але цей історичний бренд найкраще запам’ятався веселими родстерами 20-го століття. Ми говоримо про такі автомобілі, як MG TF і культовий класичний MGB.

На щастя, MG, що в даний час належить китайському автовиробникові SAIC, не забула про своє коріння, оскільки в останні роки ми бачили, як компанія представила дві концепції спортивних автомобілів: купе E-Motion 2 + 2 в 2017 році і двомісний родстер Cyberster в 2020 році.

Але чи побачимо ми в виробництві сучасний спорткар MG? Здається, відповідь — так. Журналісти Autocar повідомили в понеділок, що MG випустить спортивний автомобіль в кінці 2021 року. Причому це буде дуже нішева модель.

Згідно з даними видання, спортивний автомобіль буде являти собою електричне купе з пропорціями, аналогічними концепції E-Motion, але з дизайном передньої частини, більш схожим на Cyberster. Платформа буде постачатися концерном SAIC і буде підтримувати електродвигун на кожній осі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co