Mercedes завершує розробку гібридів на користь електромобілів

Однак гібридні моделі будуть присутні в модельному ряду досить тривалий час, поки остаточно не втратять актуальність.

Mercedes-Benz завершує всі розробки по гібридних автомобілях. Як запевняє Handelsblatt, кошти компанії тепер будуть спрямовані на електромобілі.

Починаючи з 2025 року бренд почне впровадження виключно електричних платформ, тим самим прискорюючи повну електрифікацію свого модельного ряду. Як очікується, Mercedes зможе виробляти продукцію виключно з нульовим рівнем викидів до 2030 року.

Це спонукало компанію відмовитися від нових гібридних систем, віддаючи перевагу чистим електромобілям. Однак це не означає швидку смерть автомобілів, котрі поєднують традиційний двигун внутрішнього згоряння і електромотор. Існуючі гібридні силові установки збережуться на актуальних продуктах, крім того, їх також будуть застосовувати на перспективних проєктах. Мова йде скоріше про неможливість вкладень в нові покоління таких систем.

У будь-якому випадку під удар потрапить спортивний підрозділ AMG, який був головним вигодонабувачем від гібридних технологій. Таким чином, недавно анонсоване сімейство E Performance може закінчити своє існування так і не реалізувавши весь свій потенціал.

У будь-якому випадку поки що не представляється можливим цілком і повністю перевести всі машини на електрику. Це прекрасно розуміють і в концерні Daimler, тому електрифікація торкнеться в першу чергу Європи, Північної Америки та Японії, в той час, як на більшості другорядних ринків залишать як гібридні моделі, так і класичні бензинові.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело handelsblatt.com

Коментарі
Завантаження...