Mercedes вразив інноваційним електрокаром EQS

У своєму новому відеоролику німецький бренд Mercedes-Benz продемонстрував інноваційний дисплей “Hyperscreen” та інші футуристичні опції, які реалізовані в новому електричному седану EQS. Хоча відеоролик озвучено німецькою мовою, його найкраще переглядати на смартфоні, бо в нього вертикальна орієнтація.

У відеопрезентації розповідається про деякі ключові особливості інтер’єру, починаючи з люка на даху EQS та багато уваги призначено технології “Hyperscreen”. Цікаво також, що зазвичай люк на даху управляється натисненням кнопки або за допомогою перемикача, але в електрокарі EQS ця функція управляється за допомогою жестів.

Що стосується “Hyperscreen”, ця технологія містить в себе групу цифрових датчиків, масивний інформаційно-розважальний екран й дисплей для переднього пасажира. Всі ці дисплеї розміщені на вигнутому склі та мають тактильний зворотний зв’язок. Відеотизер показує навігаційну систему автомобіля в дії та підтверджує, що екран буде дуже чуйним на дотики.

Система MBUX Hyperscreen – це одночасно мозок й нервова система електрокара EQS, яка адаптується під клієнта та пропонує індивідуалізовані, персоналізовані інформаційно-розважальні та операційні пропозиції, перш ніж користувачеві доведеться доторкнутися до екрана.

Нагадаємо, що в основі Mercedes-Benz EQS буде нова архітектура електромобіля, дизайн якої натхненний концепцією Vision EQS. Електричний автомобіль нового покоління буде продаватися в безлічі різних варіантів та рівнів обробки салону. Один з топових варіантів зможе проїхати без підзарядки близько 700 кілометрів шляху.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carscoops.com

Коментарі
Завантаження...