Mercedes стане повністю електричним до 2030 року

Керівництво німецького Mercedes-Benz оголосило про відмову від двигунів внутрішнього згоряння до 2030 року, передає automobilwoche.de.

Глава Daimler Ола Келленіус хоче значно прискорити темп переходу на електромобілі. За його словами, нова стратегія буде представлена ​​22 липня, тоді журналістам розкажуть більше подробиць. Однак уже є припущення, що заплановані на 2024 і 2025 рік новинки постараються випустити на рік раніше.

Варто особливо відзначити, що компанія крім звичайних бензинових і дизельних легковиків не має наміру залишати у виробництві й гібриди. Бос марки не планує йти ні на які компроміси і повністю націлений на випуск електричного транспорту.

Проте не все так однозначно. Зрозуміло, що навіть до 2030 року не всі ринки будуть мати достатню інфраструктуру для успішної реалізації електромобілів. Тому виробник не ставить перед собою конкретних жорстких термінів. Двигуни внутрішнього згоряння будуть актуальні і після 2030 року, тому німці впевнені, що ДВЗ на деяких ринках збережуться. Цілком ймовірно, що вони проіснують до 2038 року, коли німецький бренд повністю від них відмовиться. Але чи будуть їх виробляти на головному заводі – не повідомляється.

На цей час Mercedes-Benz має у своєму модельному ряду тільки один серійний електромобіль на базі сучасної платформи EVA – великий седан EQS. Більш бюджетні автомобілі EQA, EQB і EQC виконані на архітектурі MFA і MRA, на яких побудовані їх бензинові аналоги. Крім того, на EVA будуть виконані ще три новинки – седан EQE і два поки що неназваних кросовери.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело automobilwoche.de

Коментарі
Завантаження...