Mercedes опублікував показовий тизер електрокара EQS 2022 року

Mercedes ділився з шанувальниками незліченною кількістю «шпигунських» фотографій EQS 2022 року. Тепер бренд опублікував показове тізерного зображення.

Слідуючи по стопах концепції Vision EQS, серійна модель має повністю закриту радіаторну решітку з видатною зіркою. З боків від нього розташовані стрілоподібні фари зі світлодіодними денними ходовими вогнями, які проникають в решітку радіатора і надають моделі «електричну монобровою».

Відзначимо скульптурний капот і традиційні бічні дзеркала заднього виду. Серійна модель також отримала змінений головний бампер і більш виражені крила.

У той час як Mercedes приховує технічні характеристики, компанія підтвердила, що EQS буде пропонуватися з додатковою системою фільтрації повітря, в якій використовується високоефективний фільтр сажі, розташований там, де зазвичай знаходиться двигун. Він має обсяг приблизно десять літрів і забезпечує «найвищу якість повітря в салоні».

Фільтр запобігатиме потраплянню оксидів азоту, діоксиду сірки, неприємних запахів і дрібних частинок пилу в салон. У Mercedes заявили, що він настільки хороший, що якість повітря буде «порівнянним з якістю повітря в операційних і вбиралень». Компанія також відзначила, що це перша автомобільна система фільтрації повітря, сертифікована відповідно до DIN EN 1822.

Mercedes більше нічого не сказав про модель, але повторив, що EQS матиме дальність ходу понад 700 км в циклі WLTP. Вони також відзначили, що EQS стане першим автомобілем, що використовують абсолютно нову архітектуру електромобіля, коли він дебютує в наступному році. Платформа в кінцевому підсумку стане основою для чотирьох інших електромобілів, включаючи позашляховик EQS.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!