Mercedes готує гібридну AMG-версію седана S63

Mercedes-AMG проводить випробування нового гібридного седана S63, передає Motor.es. У порівнянні з минулими прототипами, автомобіль частково розгубив камуфляж.

Вперше модель помітили ще близько року тому. Тоді машина була повністю одягнена в захисний камуфляж, що фактично не давало можливості ніяк роздивитися деталі майбутньої новинки. Тепер же актуальні шпигунські знімки демонструють якщо не всі таємниці, то більшу її частину. Відзначимо, що зміни щодо оригінального седана полягають в наявності фірмової решітки радіатора AMG Panamericana, нових бамперів і чотирипатрубкової вихлопної системи.

Технічні характеристики поки що є об’єктом спекуляцій. Так, згідно з чутками, в основі буде лежати твінтурбованний V8 стикується з одним електродвигуном. Сумарна віддача складе не менше 700 кінських сил, а деякі джерела впевнені в цифрі в 800 «сил». Привід виключно повний.

Цікаво, що у машини досі немає офіційної назви. Згідно з найпоширенішими відомостями, модель отримає найменування S63e. Дата дебюту теж не називається, але якщо судити по фотографіях, то седан майже готовий. Правда, дефіцит напівпровідників може зробити свою справу, що позначиться на термінах. Крім того, у S-класу з’явиться і більш заряджена версія, яка відома в мережі як S73e.

Тим часом флагманський гіперкар One знову відклали. Причиною тому стали чергові складності з доведенням формульного V6 до стандартів звичайних дорожніх автомобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor

Коментарі
Завантаження...