Mercedes готує до запуску нову лінійку ультралюксових автомобілів на заміну Maybach

Mercedes готує до запуску нову лінійку ультралюксових автомобілів під брендом Mythos. Вперше про плани створення цієї серії було оголошено в травні 2022 року, проте інших новин донедавна не надходило.

У документі, присвяченому фінансовим результатам за 2023 рік, компанія використала той самий тизерний малюнок, щоб повідомити про запуск першої моделі у 2025 році.

Піонером серії стане спідстер на базі SL. Нове покоління цього родстера вже продається виключно у версії AMG, але також розробляється більш розкішна версія від Maybach. Це означає, що майбутня модель під маркою Mythos буде ще більш вишуканою. Передбачається, що на ринок першою надійде модель SL від Maybach.

Ціна буде не для людей зі слабкими нервами. Базова модель AMG SL 43 вже коштує шестизначні суми у США – від 109 900 доларів. Вона збільшується до 141 300 доларів за версію 55 і досягає піку 183 000 доларів за виконання 63. І це без додаткових опцій. Логічно припустити, що SL від Maybach буде заснований на конфігурації 63 і коштуватиме значно дорожче за 200 000 доларів. Щодо варіанта Mythos, не здивуємося, якщо його ціна досягне 300 000 доларів.

Німецький люксовий бренд описує Mythos як спеціалізований суббренд для “високоексклюзивних колекційних автомобілів”. Ці автомобілі будуть продаватися «найвідданішим ентузіастам і колекціонерам Mercedes-Benz». Схоже, що ці машини будуть конкурувати з такими брендами, як Bentley, Aston Martin, а можливо навіть Ferrari або McLaren.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com