Mercedes-Benz відкличе більше мільйона автомобілів через несправність програмного забезпечення

Компанія також працює над безкоштовним оновленням програмного забезпечення.

Компанія Mercedes-Benz America відкликає 1,29 мільйона автомобілів через несправність програмного забезпечення eCall, яка не дозволяє визначити точне місце розташування автомобіля в разі аварії. В кінцевому підсумку це може призвести до загибелі людини.

За даними Національної адміністрації безпеки дорожнього руху, кампанія відкликання поширюється на автомобілі, продані з 2016 по 2021 модельні роки. У список входять автомобілі класів CLA, GLA, GLE, GLS, SLC, A, GT, C, E, S, CLS, SL, B, GLB, GLC і G.

Згідно з Mercedes-Benz, в даний час немає повідомлень про матеріальний збиток або травми в результаті цієї несправності. Компанія також працює над безкоштовним оновленням програмного забезпечення. Відклик розпочнеться 6 квітня.

Mercedes-Benz заявила, що «тимчасове відключення живлення модуля зв’язку, спричинене аварією, може привести до неправильного позиціювання автомобіля під час потенційного здійснення екстрених дзвінків… Однак інші функції автоматичного і ручного виклику служби екстреної допомоги залишаються повністю працездатними».

У минулому році Mercedes-Benz Europe довелося розслідувати відмову своєї автоматичної системи eCall. Розслідування показало, що було кілька випадків, коли його система вказала неправильне розташування автомобіля.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело gizchina.com