Mercedes-Benz представив електричний «Гелендваген» з чотирма двигунами (фото)

Представлено Mercedes-Benz G-Class 2025 модельного року, який замість двигуна внутрішнього згоряння отримав чотири електромотори – по одному на кожне колесо. Це, як і раніше, позашляховик, а в деяких випадках він навіть більш ефективний, ніж бензинова модель.

Електричний Гелік має дорожній просвіт 248 мм. Він легко долає пересічену місцевість завдяки розі в’їзду 32,0 градуса, розі з’їзду 30,7 градуса.

Автомобіль підтримує танковий розворот на місці G-Turn, також є функція G-Steering, що дозволяє значно скоротити радіус повороту.

У салоні встановлені 12,3-дюймові екрани, а також ручка на панелі приладів з боку пасажира. Mercedes пропонує ту ж функцію «прозорого капота», яку ми нещодавно бачили у бензиновому «Гелендвагені».

Чотири електричні двигуни здатні забезпечити загальну потужність у 579 кінських сил і 1164 Нм крутного моменту. Розгін до 96 км/год займає у новинки усього 4,6 секунди. Швидкість обмежена на позначці 292 км/год. Запас ходу не оголошено, але відомо, що батарея має ємність 116,0 кВтг.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!