Mercedes-Benz готує до випуску великий кросовер EQE

Німецький конкурент Tesla Model X тимчасово буде розташований на самій верхній сходинці електричної модельної лінійки.

Німецький Mercedes-Benz вже в наступному році порадує своїх шанувальників новим флагманським електричним кросовером EQE SUV. Портал autoexpress.co.uk спробував уявити як буде виглядати серійна модель.

Прийдешній автомобіль стане відповіддю на американську Tesla Model X і найбільшим з усіх, що будуть представлені найближчим часом. Однак, передбачається, що бренд випустить і більш розмірну модель.

На цей час відомо, що машина базується на архітектурі EVA2, як і легковий EQS. Вона зроблена з суміші сталі, алюмінію та вуглецевого волокна, щоб мінімізувати вагу. Потужності характеристики поки залишаються секретом, однак компанія запатентувала кілька назв від EQE 300 до EQE 600 включно, що може натякати на віддачу електромоторів.

Передбачається, що EQE SUV отримає батарею ємністю в 100 кВт*год, що може забезпечити запас ходу до 692 кілометрів на одній зарядці. Не виключається і поява менш ємних батарей для більш дешевих версій.

Нагадаємо, що трохи раніше керівництво німецького бренду оголосило про відмову від двигунів внутрішнього згоряння до 2030 року. Для цього материнський Daimler інвестує близько 40 мільярдів євро в електричний транспорт. Але при цьому, під час офіційної презентації особливо підкреслили, що це відбудеться тільки на тих ринках, де це можливо. Крім того, найближчі новинки на альтернативних паливних елементах постараються випустити на рік раніше.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autoexpress.co.uk

Коментарі
Завантаження...