Mercedes-Benz готує для ринку США машини з автопілотом

Седан Mercedes-Benz EQS 2024 року та S-клас отримають автопілот у США.

Сьогодні, коли Mercedes-Benz оголосив, що він є першим автовиробником, який отримав дозвіл на використання своєї автономної системи 3 рівня в Америці, водії отримають доступ до функції керування автомобілем без участі людини. Drive Pilot – це те, що Mercedes називає своєю системою рівня 3, і ця технологія повинна дебютувати в США як опція на седанах EQS та S-класу 2024 року. Drive Pilot дозволяє водієві передати основні обов’язки автомобілю, тобто йому не потрібно торкатися керма або постійно стежити за дорогою на деяких магістралях. Це відрізняється від систем рівня 2, таких як Super Cruise від GM, які мають системи моніторингу, що дозволяють переконатись, що водій дивиться на дорогу. Однак навіть у системі Mercedes водій має бути готовий знову взяти на себе керування автомобілем у будь-який момент.

Guiding Drive Pilot – це поєднання GPS, лідара, безлічі датчиків та багато іншого. Працює лише на швидкості до 40 км/год. Якщо будь-яка система виходить з ладу, Mercedes каже, що машина може застосувати аварійні гальма, щоб безпечно зберегти контроль над автомобілем, доки водій не візьме керування на себе. Якщо водій не може зробити це за відведений час, система, як то кажуть, повністю зупиняє автомобіль, включає аварійні вогні та викликає служби екстреної допомоги.

Mercedes запустив Drive Pilot у Німеччині ще у травні 2022 року. На даний момент Невада – єдиний штат США, де Drive Pilot отримав схвалення органів, що регулюють. Проте Mercedes каже, що зараз працює над отриманням схвалення в Каліфорнії, сподіваючись, що він буде сертифікований пізніше у 2023 році.

Очікується, що седан EQS 2024 і моделі S-класу почнуть поставлятися покупцям у другій половині цього року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com