Mercedes-Benz EQS проїжджає без підзарядки на 200 км менше, ніж очікувалося

Вердикт EPA може розчарувати потенційних покупців.

Новий флагманський електромобіль Mercedes-Benz EQS дебютував в квітні 2021 року. Заявлений запас ходу по циклу WLTP досягав 770 км. Очікувалося, що з більш суворого рейтингу EPA запас ходу буде трохи нижчим, проте після тестування з’ясувалося, що його дальність ходу може досягти всього 563 км.

Це офіційна заява EPA, яка справедливо менша потужного EQS 450+ без повного приводу. EQS 580+ 4Matic має запас ходу по EPA ще трохи нижчий – 547 км. Ці характеристики значно нижчі, ніж у Tesla Model S Long Range, яка за рейтингом EPA може проїхати без підзарядки понад 650 км. А запас ходу нового Lucid Air становить вражаючі 836 км.

Правда далекобійна версія Lucid Air і коштує 139 000 доларів проти 102 310 доларів, які просять в США за EQS 450+. Що стосується Tesla, ціна Model S Long Range починається з позначки 89 990 доларів.

У той час як оцінки WLTP викликають оптимізм, оцінки EPA часто здаються занадто песимістичними. Коли Агентство з охорони навколишнього середовища США оцінило запас ходу Porsche Taycan 2020 на 323 км, автовиробник залучив незалежну компанію, щоб спростувати результати, і у нього це вийшло. Додаткові тести, проведені Inside EVs, підтвердили виміри Porsche.

Mercedes-Benz EQS 2022 надійде в дилерські центри вже цієї осені.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...