McLaren розпочав роботу над електричним кросовером

Схоже, компанія хоче запропонувати альтернативу Ferrari Purosangue та Lamborghini Urus.

McLaren офіційно підтвердив розробку так званого автомобіля для сімейного користування. У недавньому інтерв’ю британському виданню UK outlet Car новий генеральний директор McLaren Automotive Майкл Лейтерс підтвердив, що бренд прагне розширити своє портфоліо за рахунок нових сегментів, оскільки мета компанії – отримання більшого прибутку.

Крім того, Лейтерс зазначив, що існуючі технології та літій-іонні батареї не дозволять зробити нормальний електричний суперкар, оскільки він вийде занадто важким і явно виявиться гіршим в управлінні, ніж існуючі моделі McLaren. Однак, на його думку, електричний позашляховик або навіть «лімузин» були б дуже доречними, оскільки керованість у цьому випадку не така важлива, а віддача силової установки при цьому може вийти сильно за тисячу кінських сил. До речі, тут треба згадати, що попередній бос McLaren категорично висловлювався проти розробки моделей класу SUV.

Хоча Лейтерс так і не підтвердив, що в розробці знаходиться позашляховик, але навряд чи під терміном «автомобіль для сімейного користування» він мав на увазі щось інше. Зрештою, до приходу в McLaren Лейтерс працював у Ferrari, де його останнім проєктом був позашляховик Purosangue. А до Ferrari Лейтерс був керівником проекту у Porsche, де він допомагав у розробці Cayenne.

З фінансової точки зору, крутий кросовер безперечно матиме велике значення для марки. Інші виробники суперкарів досягли серйозних успіхів на цій ниві. Наприклад, Lamborghini Urus нещодавно став найпопулярнішою моделлю італійського бренду за весь час його існування: з 2018 року було продано 20 000 одиниць. Це дуже вражаючий показник, якщо врахувати, що вартість Urus складає понад 230 000 доларів. Крім того, майже половина всіх Aston Martin, проданих минулого року, припадає на позашляховик DBX. Враховуючи фінансові проблеми, що продовжуються у McLaren, випуск такої моделі, безсумнівно, стане розумним рішенням.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carmagazine.co.uk