McLaren оголосив дату анонсу нового гібридного суперкара

Стали відомі нові подробиці про майбутню гібридну модель McLaren Artura.

З’явилися нові подробиці про новий гібридний суперкар McLaren Artura, який прийде на зміну моделі 570S з «молодшого» сімейства Sport Series. Прем’єра автомобіля відбудеться 16 лютого.

Британці відзначають, що в суперкарі «буде новим абсолютно все» – від платформи до дизайну екстер’єру та інтер’єру. У компанії також заявили, що шанувальників марки чекає «високотехнологічний дебют» з використанням технології доповненої реальності.

За попередніми даними до складу силової установки увійде бензиновий двигун V6 з двома турбінами і електричний мотор з сумарною віддачею понад 600 кінських сил. Тяга буде передаватися на задню вісь.

У конструкції суперкара широко використовують композитні матеріали, які дозволять компенсувати надлишкову масу батарей. Виключно на електричній тязі автомобіль зможе проїхати близько 30 кілометрів.

Новинка вже не раз потрапляла в об’єктиви фотошпигунів, але при цьому кожен раз зовнішність автомобіля прихована камуфляжем. Дизайн машини отримає риси моделі Elva і GT, проте стане більш агресивним.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com