Mazda остаточно йде з росії

Російська “Соллерс Авто” підтвердила інформацію про те, що Mazda може остаточно завершити виробництво в рф. Компанія хоче викупити частку Mazda у спільному з нею підприємстві у владивостоці, щоб випускати там автомобілі інших брендів.

«ПАТ “Соллерс Авто” дійсно обговорює з  питання припинення виробництва автомобілів у Владивостоці та викупу “Соллерсом” частки Mazda у спільному підприємстві. При цьому “Соллерс Авто” вже розробила план перезапуску заводу під виробництво автомобілів інших брендів і зараз фіналізує переговори з цього питання», – сказали в прес-службі “Соллерс Авто”.

Минулого тижня японська газета Nikkei повідомила, що Mazda може слідом за Toyota повністю припинити виробництво в росії. Компанія також розглядає можливість завершення продажу та післяпродажного обслуговування автомобілів Mazda в росії.

Далекосхідне спільне підприємство «Мазда Соллерс», що однаково належить Mazda і «Соллерс», запрацювало у 2012 році. На заводі випускалися седани Mazda 6, а також кросовери CX-5 та CX-9 для російського ринку. 2021 року з його конвеєра зійшло приблизно 28 тис. автомобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com