Mazda MX-5 перетворили в родстер в стилі ретро

Модель випустять всього в 30 екземплярах.

Кузовне ательє Hurtan Cars з Іспанії представило модель під назвою Grand Albaycin, побудовану на базі японського родстера Mazda MX-5 (ND). Автомобіль отримав зовнішність у стилі ретро, натхненну класичними британськими спорткарами, а назва дісталася йому від району Альбайсін в Гранаді, архітектура якого відноситься до так званого періоду «мусульманської Іспанії».

В ході перероблення донорська Mazda MX-5 змінилася до невпізнання: родстер отримав великі крила, витягнуті капот і корму, грати радіатора з тонкими вертикальними ламелями, круглу оптику з сучасним наповненням і чотири патрубки вихлопної системи.

Кузов пофарбований в темно-зелений і бежевий тони, а салон Hurtan Cars поки не розсекретив, беручи до уваги фотографії спинок сидінь. За даними Carscoops, архітектуру MX-5 іспанці вирішили зберегти, але змінили обробку — вона повторює кольори екстер’єру.

Grand Albaycin запропонують в двох варіантах кузова: родстер з м’яким дахом або купе зі зсувним твердим верхом. Крім цього, для моделі приготували два варіанти оформлення: Heritage, з ухилом в ретро, і «спортивний» Bespoke.

Двигуни збережуть від стандартної Mazda MX-5. Клієнти зможуть замовити модель з 1,5-літровим або дволітровим «атмосферником» потужністю 132 і 184 кінських сил відповідно.

Прем’єра Grand Albaycin відбудеться 23 січня. Ймовірно, тоді ж іспанці розкриють характеристики і вартість моделі, а також відкриють прийняття замовлень. Тираж псевдокласичного автомобіля обмежений: у 2021 році випустять всього 30 екземплярів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com