Mazda MX-5 Miata отримала ретро-версію

Mitsuoka Himiko на базі Miata – спортивний автомобіль із химерним дизайном існує з 2008 року. У 2018 році модель з незвичайним дизайном перейшла на покоління ND та на м’який верх з ручним керуванням. Зараз же нам представили оновлену версію.

Обмежений всього 10 одиницями, Mitsuoka Himiko 2024 модельного року має спрощений модельний ряд з одним рівнем обробки салону та більш стандартним обладнанням. Він як і раніше виглядає незвичайно, але тепер він доступний у семи кольорах: французький м’ятний перлинний металік, суцільний сірий, сонячний помаранчевий, слонова кістка металік, вугільно-чорна слюда, а також новим для 2024 Passion Red Metallic і білий Mica.

Надалі автомобіль отримає шкіряну оббивку, емблеми передніх крил і значок радіаторної решітки, нанесений з використанням Cloisonné, стародавньої техніки прикраси металевих конструкцій. До списку стандартного оснащення увійшли підігрів сидінь, круїз-контроль, система розпізнавання дорожніх знаків, навігація та CD/DVD-плеєр.

Himiko має габарити 4580x1740x1235 мм. Це робить його на 665 мм довшим і на 10 мм ширшим за спортивну Mazda MX-5 Miata, а висота залишається незмінною.

Mitsuoka Himiko 2024 доступний виключно з 1,5-літровим бензиновим мотором, що працює в парі з шестиступеневою автоматичною коробкою передач. Автомобіль оцінюється в 6 787 000 єн, що становить майже 49 000 доларів за поточним обмінним курсом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело mitsuoka-motor.com