Майбутні моделі Geely зможуть заряджатися безконтактно

Патент на бездротову зарядку був поданий ще в позаминулому році, і тільки зараз його схвалили.

Компанія Geely, яка поки що не особливо відома своїми електромобільними технологіями, змогла по-справжньому здивувати, розробивши бездротову зарядку для своїх моделей, повідомляє autohome.com.

Відомо, що патент на цю технологію було подано ще 18 квітня 2019 року, однак схвалили його тільки 22 червня цього року. У самому документі зазначено, що система зарядки містить контролер, котушки і датчики, причому кілька передавальних котушок утворюють масив.

Під час зарядки датчик отримує інформацію про місцеперебування приймальні котушки автомобіля, а потім визначає найбільш зручні для отримання зарядки. Тим самим машину не доведеться вирівнювати для більшої ефективності на кшталт старої технології ІЧ-порту.

Проте, Geely не став унікальним виробником в сфері бездротової зарядки. Річ у тому, що стартап NIO вже подавав патент на схожу технологію ще 27 квітня 2017 року. Причому її ефективність не втрачається навіть зі збільшенням відстані від лінії котушки.

Приблизно те ж саме створив і інший технологічний IT-гігант Huawei, який розкрив свій патент 25 травня. За інформацією Huawei, дана технологія може бути застосована до гібридів, електромобілів і автономних транспортних засобів.

Крім цих виробників, системи бездротової зарядки також розроблені Volkswagen, Volvo, Toyota, FAW, Geely, SAIC і BYD, проте поки що жоден з цих брендів серійно їх не використовує. Цілком ймовірно, що Geely може стати піонером у цій галузі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autohome.com.cn

Коментарі
Завантаження...