Lucid представив найдинамічніший електромобіль – розгін до «сотні» менш ніж за 2 секунди (фото)

Виробник електромобілів класу люкс Lucid Motors представила новий Lucid Air Sapphire Edition, який, за словами компанії, здатний розігнатися до 100 км/год менш як за 2 секунди, а до швидкості 400 км/год – менш ніж за 10 секунд.

Електрокар отримав три двигуни, два ззаду та один спереду, що, за словами Lucid, збільшує загальну розрахункову потужність до 1200 кінських сил.

Як сказав Ерік Бах (Eric Bach), провідний інженер Lucid, під час брифінгу для журналістів, «з виходом нової моделі Lucid змінює уявлення про сімейний автомобіль».

Подвійний задній привід оснащений двома інверторними електродвигунами Dream Performance Edition потужністю 500 кВт, а також виготовленими на замовлення планетарними редукторами. Ця задня рухова установка дозволяє прикладати момент, що крутить, до кожного колеса в протилежних напрямках, що надає Sapphire Edition велику стійкість на дорозі.

В Lucid стверджують, що цінник Sapphire Edition починатиметься від 249 000 доларів, що на 69 000 доларів дорожче, ніж Grand Touring Performance ($180 000).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!