Lotus показав дивовижний електрокар E-R9

Новий офіційний електричний прототип Lotus E-R9 від британського автовиробника братиме участь в перегоновому сезоні Ле-Ман 2030 року.

Дивовижна концепція розроблена інженерами Lotus Річардом Хіллом і Луїсом Керром, а також великою командою британських фахівців. Новий Lotus E-R9 має шалений аеродинамічний купол у стилі винищувача, встановленим у верхній частині корпусу з трикутним крилом, та відрізняється великою кількістю футуристичних нововведень. Саме дивовижне з них те, що Lotus називає “трансформуванням” панелей кузова та вертикально розташованими поверхнями управління.

“Трансформовані” панелі кузова розташовані поперек трикутного профілю концепту та можуть змінювати свою форму й ставлення до повітряного потоку або натисканням кнопки, або автоматично через входи датчиків продуктивності. Ідея полягає в тому, що ці панелі можуть забезпечувати мінімальний опір на прямих та мати максимальну притискну силу. За словами розробників, вертикальні поверхні в задній частині Lotus E-R9 допомагають йому міняти напрям руху “без обмежень зчеплення в плямі контакту шини”.

Позначка R означає Endurance Racer, а цифра 9 віддає данину поваги перегоновому минулому компанії та, зокрема, моделі Lotus Mark IX, яка була першим перегоновим автомобілем компанії, що брали участь у 24 годинах Ле-Мана в 1955 році.

Lotus E-R9 оснащений вдосконаленою електричною трансмісією, яка приводить в дію кожне колесо незалежно та має величезний вектор крутного моменту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motorsport.com

Коментарі
Завантаження...