Лідером по викраденнях в Україні став Lexus LX 570А

Згідно з офіційною статистикою за минулий рік, передові позиції по викраденнях в Україні займають японські та корейські марки.

Як відзначають в МВС України, у 2020 році число викрадень скоротилися у два рази в порівнянні з даними за позаминулий рік. Судячи з усього, це пов’язано з пандемією коронавірусу і періодом самоізоляції, коли по всій країні діяли обмежувальні заходи.

Найбільше викрадень зафіксовано в Києві – 65% від загальної кількості в Україні. Друге місце займає традиційно Одеса (16,3%). Замикає трійку лідерів Дніпро (3,3%).

Повідомляється, що злочинці воліють викрадати автомобілі з парковок великих ТРЦ, а вночі біля будинків. Примітно, що професійний викрадач може викрасти за 5-10 хвилин практично будь-який автомобіль, навіть якщо він сучасний і добре захищений.

Лідером по викраденнях став японський позашляховик Lexus LX 570. Рейтинг складається на основі співвідношення кількості викрадених автомобілів певної моделі до числа застрахованих. У випадку з Lexus LX 570 показник склав близько 3 відсотків.

На другому місці корейська модель Kia Optima з показником 0,7%. Замикає трійку найчастіше викрадаються Toyota Highlander – 0,6%.

Крім того, в даному антирейтингу значаться такі автомобілі: Land Cruiser 200 (0,5%), і Kia Rio (0,5%).

Як відзначають експерти, популярність японських і корейських автомобілів у викрадачів пояснюється високою ліквідністю таких машин на вторинному ринку транспорту, оскільки на них завжди є попит.

Нагадаємо, що з усіх присутніх на українському ринку автомобілів саме Toyota є найбільш високоприбутковими. Після покупки, моделі цього бренду втрачають найменше в ціні.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело auto.bigmir