Lexus скопіював слоган Adidas

Японська компанія занадто захопилася просуванням нової моделі Lexus IS 2021 року та й не помітила, як використала рекламний слоган Adidas – “All In”. Відомий спортивний бренд придумав саме такий слоган ще у 2011 році. Тепер його скопіювали японці, маючи на увазі, що покупці IS можуть відчути “повне залучення” в цей дивовижний автомобіль.

Нагадаємо, що Adidas придумав рекламну кампанію “All In” ще у 2011 році, в якій взяли участь такі зіркові спортсмени як Деррик Роуз, Ліонель Мессі та інші. Це була одна з найбільших та гучних спортивних маркетингових кампаній за все десятиліття.

Команда з маркетингу Lexus трохи змінила філософію. Замість зірок в її кампанії беруть участь вісім звичайних осіб, які максимально захоплені своєю справою.

Щоб забезпечити справжній зв’язок з усіма споживачами, японський автовиробник створив унікальні рекламні оголошення «все включено» для азійських, чорних, іспаномовних та ЛГБТ-ринків. Нові два відеоролики транслюватимуться під час прайм-тайму, спеціальних заходів та спортивних заходів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com