Легендарний Scout стане електромобілем: у Volkswagen розповіли перші подробиці

У 2020 році німецький автогігант Volkswagen став власником торгової марки Scout, яка у США прославилася своїми пікапами та позашляховиками, що випускалися з 1961 по 1980 роки в Індіані. Відроджувати її на американському ринку було вирішено за рахунок будівництва підприємства з випуску електромобілів у Південній Кароліні, і глава Scout Motors нещодавно пояснив, чим будуть характеризуватись ці транспортні засоби.

Представники The Verge зустрілися з генеральним директором Scout Motors Скоттом Кео (Scott Keogh), і він заявив, що відроджена компанія не стала йти банальним шляхом організації «показових» церемоній закладки фундаменту нового підприємства неподалік міста Колумбія в штаті Південна Кароліна, а просто відзначив, що ландшафтні роботи на будівельному майданчику вже завершені і закладення фундаменту почнеться цього літа. Перші електромобілі зійдуть з конвеєра цього підприємства у 2026 році, а масове виробництво буде налагоджено у 2027 році.

Акцентуючи увагу на збереженні традицій у дизайні машин марки Scout, глава компанії підкреслив, що перед конструкторами та дизайнерами не ставиться завдання навіяти покупцям думку, що «повернулися 70-ті». Електромобілі цієї марки будуть досить простими за своїм пристроєм, але сучасними. Захоплюватися функціональним насиченням інтерфейсу за рахунок сенсорних дисплеїв Scout не збирається, тому в салоні буде достатньо великих кнопок. Дверні ручки теж будуть класичними, а не втопленими в панель дверей за сучасною модою.

Зовнішність електромобілів Scout також проводитиме розумні паралелі зі спадщиною марки. Це стосується не лише використання «вінтажних» шрифтів в оформленні, а й конструктивних рішень. Наприклад, лобове скло відкидатиметься і кріпитиметься на окремій рамі до передніх стояків, як це було в історичних моделей бренду. Подібна трансформація має на увазі і наявність знімного даху. Переднє звисання позашляховиків цієї марки буде досить коротким, що забезпечить хорошу геометричну прохідність. Хоча випуск електромобілів Scout буде налагоджений лише з 2026 року, прем’єра електричного пікапа запланована на літо поточного року, а кросовер дебютує приблизно за півроку.

Підприємство у Південній Кароліні зможе щорічно виробляти понад 200 000 електромобілів, воно забезпечить роботою понад 4000 осіб. Scout вкладе в її будівництво $2 млрд власних коштів, а влада штату надасть податкові пільги на суму $1,3 млрд. Прискорити розробку первістка відродженої марки покликаний контракт із Magna Steyr, яка виступить підрядником Scout у цій сфері. За словами глави компанії, електромобілі цієї марки не будуть жертвувати класичними формами і пропорціями для поліпшення аеродинаміки. Логотип Scout також буде збережено, як додав Скотт Кео.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело theverge.com