Легендарна модель Chery отримає електричну версію

Компанія створила свою відповідь головному бестселеру китайського ринку під знайомим ім’ям.

Китайський автомобільний виробник анонсував відродження легендарного імені QQ, але вже в якості нового електромобіля, повідомляє cnevpost.com.

Швидке зростання продажів Wuling Hongguang Mini EV не дає спокою іншим китайським виробникам. Кожному з них хочеться відкусити цей шматочок пирога і дати бій своєму головному конкуренту.

З деяким запізненням Chery вирішив теж увірватися в цей сегмент, відродивши ім’я QQ, про який вже давним-давно нічого не чути, хоча актуальне друге покоління бензинового QQ проводиться з 2013 року і не думає йти на пенсію.

Повідомляється, що новинка стане частиною нової екосистеми iCar, яка повинна об’єднувати всі автомобілі в єдиній хмарі. Однак заяви про iCar дуже розпливчасті, абсолютно неясно які переваги вона може дати своїм користувачам і який рівень взаємодії з іншими користувачами буде доступний.

До всього іншого, перспективний Chery QQ отримає приставку «Ice Cream» до назви. Прийдешня модель надійде в продаж вже в цьому році. Обіцяється, що вона отримає вельми демократичну ціну.

Цікаво, що головний противник в особі Wuling Hongguang Mini EV в травні розійшовся тиражем у 29706 одиниць, тим самим зайнявши перше місце по продажах в сегменті електромобілів.

Нагадаємо, перше покоління Chery QQ з’явилося ще в 2003 році. Машина була неліцензійним клоном Daewoo Matiz, через що американський концерн General Motors, якому належав бренд Daewoo, намагався судитися з китайцями. Попри це, QQ став бестселером ринку і досить успішно експортувався. Другому поколінню не вдалося досягти тієї ж популярності, втім Chery в будь-якому випадку змістив акцент на більші моделі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...